V ulitách

Interdrought2020.com V ulitách Image
Trávit čas knihou V ulitách! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu V ulitách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jozef Špaček, slovenský prozaik strednej staršej generácie, rodák zo Skalice, vydáva svoju novú knihu, román V ulitách. Je to veľmi decentné i rafinované (kaleidoskopickou formou, postupným odkrývaním postáv, ich osudov) zúčtovanie s érou komunizmu na provinčnej úrovni... zúčtovanie do istej miery aj s očakávaniami protagonistov, ktorí preživajú prelomové roky 1988 - 1989 "v ulitách" svojich profesií, záujmov, drobných intríg, vzťahov... Milan Richter (zdroj: http://milanrichter.blog.sme.sk)

NÁZEV SOUBORU: V ulitách.pdf

AUTOR: Jozef Špaček

ISBN: 808917826X

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Spojovat si Vánoce se šneky se může zdát v dnešní době nezvyklé, ale kdysi to bývalo tradiční vánoční jídlo chudých. Později se do vynikající chuti zamilovali i bohatí. Dnes jsou šneci považováni za delikatesu a mnoho lidí se k jejich pojídání vrátilo. Díky receptům majitele šnečí farmy v Praze si je můžete také připravit.

Život v ulitě a beze spěchu Plži v ulitách nejsou škůdcI - nemusíte proti nim v zahradě bojovat. Rozkládají rostlinné zbytky, a tak pomáhají zvýšit kvalitu půdy.A když si je pečlivě prohlédnete, pravděpodobně se vám i zalíbí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY