Karmínový dvojdolár

Interdrought2020.com Karmínový dvojdolár Image
Trávit čas knihou Karmínový dvojdolár! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Karmínový dvojdolár a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V New Yorku je nájdené mŕtve telo špičkového amerického lobistu. Na stole mu ležala značne neštandardná zmluva. Detektív Gus Larsen vďaka jeho znalostiam psychológie a neverbálnej komunikácie zachytí horúcu stopu. S pomocou parťáka Roba, svojej patričnej dávky šťastia, hackerskej pomoci Kristen a sexu ako pracovnej metódy rozpletajú klbko skrývajúce rozuzlenie prípadu. Gus a Rob sa dostanú pri zisťovaní pozadia obrovskej farmaceutickej spoločnosti až do blízkosti vysokých politikov, finančných skupín, mafie ... Podarí sa im zistiť, prečo musela obeť zomrieť, kto ju zabil, aj ako?Celý prípad je zdanlivo vyriešený, všetky dôkazy sa zdajú nepriestreľné, no rovnako ako aj v bežnom živote, JE ALE ZRAZU VŠETKO ÚPLNE INAK…

NÁZEV SOUBORU: Karmínový dvojdolár.pdf

AUTOR: Dag Palovič

ISBN: 9788097057640

VELIKOST SOUBORU: 7,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod > Nové knihy > Beletrie pro dospělé > Romány, povídky, novely > Krimi, detektivky > Dag Palovič - Karmínový dvojdolár Nové knihy.

Dag Palovič, najúspešnejšia pokrová jednotka, bývalý člen PS Pro Teamu a dvojnásobný finalista série EPT. Autor kníh: Ako sa stať Poker Pro a Karmínový dvojdolár. Dag sa už aktívne hraniu pokru istú dobu nevenuje, ale ako profesionálny pokrový hráč dosiahol skvelé výsledky. Čo sa stalo a prečo na poker zanevrel?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY