Program Daniel

Interdrought2020.com Program Daniel Image
Trávit čas knihou Program Daniel! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Program Daniel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Revolučný koncept zdravého životného štýlu.Kazateľ Rick Warren (autor bestselleru Život s jasným cieľom) a jeho cirkevný zbor sa s pomocou odborníkov z oblasti fitness a medicíny rozhodli pre zmenu životného štýlu. Výsledok prekvapil všetkých: 15 000 ľudí za jeden rok schudlo spolu 118 000 kíl. Ale zmeny sa neprejavili len na ručičke váh. Program Daniel: Zdravší život za 40 dní nie je len o zmene v stravovaní. Dosiahnite zdravý životný štýl optimalizáciou piatich základov – viery, stravy, pohybu, myslenia a priateľov. Keď sa sústredíte na týchto päť základov, váš život sa nezmení len na chvíľu, zmení sa navždy. Myšlienky z tejto knihy vás povzbudia k tomu, aby ste prehĺbili svoj vzťah s Bohom a vybudovali komunitu priateľov, s ktorými budete každý deň robiť zdravé rozhodnutia. Výsledok: váš život sa postupne zmení navonok aj zvnútra.

NÁZEV SOUBORU: Program Daniel.pdf

AUTOR: Rick Warren

ISBN: 9788081560507

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Daniel 1 New International Version (NIV) Daniel's Training in Babylon. 1 In the third year of the reign of Jehoiakim king of Judah, Nebuchadnezzar king of Babylon came to Jerusalem and besieged it. 2 And the Lord delivered Jehoiakim king of Judah into his hand, along with some of the articles from the temple of God. These he carried off to the temple of his god in Babylonia [] and put in the ...

Moderátor České televize Daniel Stach zvítězil v kategorii Nejlepší rozhovor, beseda, diskuse. „Mám velkou radost, především proto, že porota ocenila, jak jsme byli na rozhovor připravení a nabídli jsme divákům téma, o kterém se tolik nemluví, v celém kontextu a s různými úhly pohledu hostů ve studiu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY