Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech

Interdrought2020.com Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech Image
Trávit čas knihou Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cílem této knihy je na základě současných poznatků či aktualizace poznatků starších seznámit rehabilitační lékaře, ale i internisty, kardiology, praktické a další lékaře i fyzioterapeuty s aktuálními trendy pohybové aktivity u kardiologicky nemocných. Autor sestavil návrh správného indikačního a optimálního organizačního modelu pohybové léčby kardiaků po akutních koronárních syndromech, tedy pohybové aktivity kardiaků v rámci sekundární prevence. Výsledkem je model fyzické aktivity po akutních koronárních syndromech od prvého dne po příhodě až po konečnou fázi rehabilitace. Model obsahuje indikace a stratifikaci pacientů na základě nových metod v duchu urychlené nemocniční a komplexní a intenzivní posthospitalizační pohybové rehabilitace.

NÁZEV SOUBORU: Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech.pdf

AUTOR: Pavel Maršálek

ISBN: 8072547402

VELIKOST SOUBORU: 3,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihy autora Pavel Maršálek. Vybírejte z 4 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.

Rehabilitace a pohybová aktivita po akutních koronárních syndromech Petr Višňa | Triton (2006) Cílem této knihy je na základě současných poznatků či aktualizace starších poznatků seznámit rehabilitační lékaře, ale i internisty, kardiology, praktické a další lékaře i fyzioterapeuty s aktuálními trendy pohybové ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY