Stíhací jednotka Flik 55J - Pýcha rakousko-uherského letectva

Interdrought2020.com Stíhací jednotka Flik 55J - Pýcha rakousko-uherského letectva Image
Trávit čas knihou Stíhací jednotka Flik 55J - Pýcha rakousko-uherského letectva! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stíhací jednotka Flik 55J - Pýcha rakousko-uherského letectva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Patřila k nejúspěšnějším a nejslavnějším jednotkám rakousko-uherského letectva v době první světové války. Stíhací rota Flik 55J, dislokována většinou na polním letišti v jihotyrolském Pergine nedaleko Tridentu, nesla čestné pojmenování Císařská letka (Kaiserstaffel). Její piloti, často ostřílená letecká esa, vybojovali více než 30 vzdušných vítězství, přičemž mnozí pocházeli z území dnešní České a Slovenské republiky. Poznejte jak probíhaly tvrdé vzdušné boje mezi rakousko-uherskými piloty s jejich protivníky z italského a britského letectva.

NÁZEV SOUBORU: Stíhací jednotka Flik 55J - Pýcha rakousko-uherského letectva.pdf

AUTOR: Juraj Červenka

ISBN: 9788087350768

VELIKOST SOUBORU: 3,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Patřila k nejúspěšnějším a nejslavnějším jednotkám rakousko-uherského letectva v době první světové války. Stíhací rota Flik 55J, dislokována většinou na polním letišti v jihotyrolském Pergine nedaleko Tridentu, nesla čestné pojmenování Císařská letka (Kaiserstaffel).

Stihaci jednotka FLIK 55J- pýcha rakousko-uherského letectva /Flik 55J fighter unit - the pride of the Austro-Hungarian Air Force (Jiri Jakab 9788087350744) € 5.46 EU: incl. tax € 5.95

SOUVISEJÍCÍ KNIHY