Agathe

Interdrought2020.com Agathe Image
Trávit čas knihou Agathe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Agathe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Životem znavený psychoterapeut se připravuje na odchod do penze a netrpělivě odpočítává, kolik sezení s pacienty mu ještě zbývá. Jednotvárnou každodennost jeho života naruší mladá německá pacientka Agathe, jež trvá na terapii právě u něj. Poprvé v životě je tak nucen zvážit, zda vystoupí ze své ulity a nabídne pomocnou ruku druhému člověku. Debutový román, který vychází ve dvaceti zemích, je zasazený do poválečné Francie, ovšem svými tématy osamělosti, bilancování, stárnutí a zamilovanosti je až neuvěřitelně aktuální. Mnoho krásných plastických obrazů ze života ‚jakoby mimochodem‘ má symbolickou hloubku. Sympatickou atmosférou, jemným humorem, poetickým a dobře plynoucím jazykem a popisy mladé Agathe očima starého psychologa se náladou blíží proslulé Smrti v Benátkách Thomase Manna.

NÁZEV SOUBORU: Agathe.pdf

AUTOR: Cathrine Bomann

ISBN: 9788075779755

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Agathe (2005) [TV seriál] - Agathe kann's nicht lassen. 1. Agathe: Sonáta smrti Agathe: Sonáta smrti (2005) [TV film] Agathe kann's nicht lassen: Mord im Kloster Žánr: krimi / komedie Země: Rakousko / Spolková republika Německo Režie: Helmut Metzger 2. Agathe: Všechno nebo nic

Extrait de Zik 6ème Auteur: Viou Pitard Compositeur: Eric Doboka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY