Agathe

Interdrought2020.com Agathe Image
Trávit čas knihou Agathe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Agathe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Životem znavený psychoterapeut se připravuje na odchod do penze a netrpělivě odpočítává, kolik sezení s pacienty mu ještě zbývá. Jednotvárnou každodennost jeho života naruší mladá německá pacientka Agathe, jež trvá na terapii právě u něj. Poprvé v životě je tak nucen zvážit, zda vystoupí ze své ulity a nabídne pomocnou ruku druhému člověku. Debutový román, který vychází ve dvaceti zemích, je zasazený do poválečné Francie, ovšem svými tématy osamělosti, bilancování, stárnutí a zamilovanosti je až neuvěřitelně aktuální. Mnoho krásných plastických obrazů ze života ‚jakoby mimochodem‘ má symbolickou hloubku. Sympatickou atmosférou, jemným humorem, poetickým a dobře plynoucím jazykem a popisy mladé Agathe očima starého psychologa se náladou blíží proslulé Smrti v Benátkách Thomase Manna.

NÁZEV SOUBORU: Agathe.pdf

AUTOR: Cathrine Bomann

ISBN: 9788075779755

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prénom AGATHE : Découvrez l'origine du prénom, son caractère, son étymologie et les célébrités qui le portent ainsi que la popularité de ce nom.

South Melbourne Market and Royal Arcade shops open as usual Pre-order here for market pick up or delivery $ 0.00 0.00

SOUVISEJÍCÍ KNIHY