Arabesky

Interdrought2020.com Arabesky Image
Trávit čas knihou Arabesky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Arabesky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato omalovánka vyvolává myšlenku na příběhy Tisíce a jedné noci, představu fantastických orientálních paláců, jedinečné architektury, látek a šperků, které upomínají na vzdálenou, tisíciletou tradici. Obsahuje 80 kreseb inspirovaných stylem arabesek, jež čekají na vybarvení, a předkládá úžasné motivy a kompozice v rafinovaném estetickém stylu, skutečné ornamentální klenoty.

NÁZEV SOUBORU: Arabesky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8588005862394

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Arabesky jsou drobné prózy z každodeního života. Neruda - prozaik si dal nejvíc záležet na "Malostranských povídkách". Zde píše rovněž krásně, a to o radostech a smutných věcech, které kolem sebe viděl.

Nerudova povídková kniha Arabesky vyšla poprvé v roce 1864. Druhé vydání bylo rozšířeno o drobné fejetony, které roku 1871 vyšly samostatně pod názvem Různí lidé. Kniha zahrnuje povídky, črty, fejetony a fiktivní paměti. Arabesky byly filmově zpracovány Pavlem Hášou v roce 1987. Autor zde vyjadřuje svůj kritický postoj vůči společnosti, která se vždy jisté ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY