Sex - užívateľská príručka

Interdrought2020.com Sex - užívateľská príručka Image
Sex - užívateľská príručka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Felicia Zopolová. Přečtěte si s námi knihu Sex - užívateľská príručka na interdrought2020.com
Sex je starý ako ľudstvo samo, tak prečo dodnes nie je odhalené tajomstvo uspokojivého sexuálneho života? Našťastie je tu táto užívateľská príručka, ktorá odpovie na všetky naliehavé otázky: Prečo muži po dosiahnutí orgazmu zaspávajú? Čo je bod G a kde ho hľadať? Ako do sexuálneho života zahrnúť erotické hračky? Naozaj existujú kondómy pre ženy? Poznáte dental dam a čo, preboha, znamená „otváranie dverí“? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v tejto knihe spolu s nevšednými ilustráciami.

NÁZEV SOUBORU: Sex - užívateľská príručka.pdf

AUTOR: Felicia Zopolová

ISBN: 9788026403487

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

- Obsah: IntiMate Plus, užívateľská príručka, luxusná darčeková krabička Doručení kurýrní společností GLS Doručení zboží na dodací adresu do 24 hodin / max. 48 hod.

Sex - užívateľská príručka - Felicia Zopolová . Sex je starý ako ľudstvo samo, tak prečo dodnes nie je odhalené tajomstvo uspokojivého sexuálneho života? Našťastie je tu táto užívateľská príručka, ktorá odpovie na všetky naliehavé otázky: Prečo muži po dosiahnutí orgazmu zaspávajú?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY