Český jazyk pro 2. ročník základní školy - 2. díl

Interdrought2020.com Český jazyk pro 2. ročník základní školy - 2. díl Image
Trávit čas knihou Český jazyk pro 2. ročník základní školy - 2. díl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Český jazyk pro 2. ročník základní školy - 2. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Knížka je součástí souboru Český jazyk pro 2. třídu ZŠ. Knížky jsou velice přehledné a bohatě ilustrované. Obsahují spoustu jednoduchých her na motivaci k učení a procvičování učiva. Přímo na jednotlivých stránkách je uváděna metodika k úkolům. Atmosféra učebnice je veselá, klidná a přátelská. Jednotlivé typy učiva (opakování, výklad, sloh) jsou barevně odlišeny rámečkem kolem stránky.

NÁZEV SOUBORU: Český jazyk pro 2. ročník základní školy - 2. díl.pdf

AUTOR: Jana Potůčková

ISBN: 9788086252094

VELIKOST SOUBORU: 9,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Matematika pro 2. ročník základní školy 2. díl. Učebnice je součástí ucelené řady matematik pro 1. stupeň ZŠ. Navazuje na díl první a uzavírá učivo určené pro 2. ročník. Respektuje doporučení a požadavky RVP, na obsahu i pojetí učebnic se projevuje aktivní učitelská zkušenost autorky.

Knížky jsou velice přehledné a bohatě ilustrované. Obsahují spoustu jednoduchých her na motivaci k učení a procvičování učiva. Přímo na jednotlivých stránkách je uváděna metodika k úkolům. Atmosféra učebnice je veselá, klidná a přátelská....

SOUVISEJÍCÍ KNIHY