Klasika porcelánu - Čína a Evropa

Interdrought2020.com Klasika porcelánu - Čína a Evropa Image
Trávit čas knihou Klasika porcelánu - Čína a Evropa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Klasika porcelánu - Čína a Evropa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha představuje významný autorský a ediční počin v oboru, který po dobu své existence vždy patřil v českých zemích k rodinnému stříbru. Kniha je ukázkou toho nejlepšího co může vývoj porcelánu v Číně, v Evropě a v Čechách nabídnout pro naše sváteční i každodenní kulturní stolování. Publikace přináší mimořádně rozsáhlý exkurs do historie a umožňuje tak čtenáři rozpoznat souvislosti, v jakých se obor porcelánu ve světě rodil. V tomto směru je kniha nesporně objevná a inspirativní. Pozoruhodná je i pasáž o významných evropských manufakturách a velkoproducentech porcelánu od jejich počátku až do současnosti. Pro naše čtenáře je zajímavé srovnávání porcelánové tvorby (tvarových a dekoračních inovací) v českých zemích. Stanovený rozsah knihy však nedovolil uvést plně ukázky všech světoznámých i českých firem tak, jak by si jejich dosavadní produkce zasluhovala. Nabízený výběr představuje zlomek obsáhlého fondu, ale i přesto je to informace přínosná. Kniha je vybavena bohatou obrazovou dokumentací.

NÁZEV SOUBORU: Klasika porcelánu - Čína a Evropa.pdf

AUTOR: Jiří Chládek

ISBN: 9788023998726

VELIKOST SOUBORU: 1,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čína, celým názvem Čínská lidová republika (čínsky v českém přepisu Čung-chua žen-min kung-che-kuo, pchin-jinem Zhōnghuá rénmín gònghéguó, znaky zjednodušené 中华人民共和国, zkratka ČLR, mezinárodně CN), je stát ležící ve východní Asii.S 1,4 miliardy obyvatel je Čína nejlidnatější zemí světa, rozloha 9,6 milionu km² ji činí čtvrtým ...

Klasika porcelánu Čína a Evropa Autor: Chládek, Jiří Nakladatel: Mirror EAN: 9788023998726 ISBN: 978-80-239-9872-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 175 stran, česky Rozměry: 22 × 30 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY