Jednoduchá výsadba na terase a streche

Interdrought2020.com Jednoduchá výsadba na terase a streche Image
Trávit čas knihou Jednoduchá výsadba na terase a streche! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jednoduchá výsadba na terase a streche a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako priblížiť svoj príbytok čo najviac prírode? Jednou z možností je zakladanie záhrad na terasách a strechách našich domov. U nás sú strešné záhrady zatial netradičným záhradným architektonickým prvkom, prvé vydarené projekty už ale našťastie môžeme obdivovať i na rodinných domoch. Naše strechy sa tak vďaka ozeleneniu stávajú príjemným doplnkom či priamou súčasťou nášho obydlia. Pokiaľ táto kniha prispeje k širšiemu rozšíreniu tejto veľmi zdravej módy, tak splní svoj účel.

NÁZEV SOUBORU: Jednoduchá výsadba na terase a streche.pdf

AUTOR: Martina Hájková

ISBN: 9788025104279

VELIKOST SOUBORU: 6,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fotogaléria 162. Fotogaléria obsahuje obrázky publikované v článkoch na Zahrada-sk.com.Fotografie, u ktorých je uvedená autorka Hana Vymazalová, sú k dodaniu pre tlač vo vyšších rozlíšeniach na CD.Pokiaľ nie je uvedené inak, obrázky nie sú voľne použiteľné a záujemcov o ne sa musí dohodnúť priamo s autorom fotografie alebo článku.

Péče o rebarboru na vaší zahradě je velmi jednoduchá. Kvě 13, 2020 Bazalkový olej dvakrát jinak. Kvě 13, 2020 ... Grilovací sezóna je tu, jak si ji užít i na terase či balkoně ... Mečíky a jiřiny výsadba. Mečíky a jiřiny výsadba.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY