Tři vlny dobrovolníků a Nová Země

Interdrought2020.com Tři vlny dobrovolníků a Nová Země Image
Trávit čas knihou Tři vlny dobrovolníků a Nová Země! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tři vlny dobrovolníků a Nová Země a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V roce 1945, když byla za druhé světové války vypuštěna atomová bomba, naši „ochránci“ a „strážci“ ve vesmíru zjistili, že Země nabrala kurz směrem ke katastrofě. Hlavní nařízení o nezasahování jim zabránilo v jakékoliv akci, ale přišli s brilantním plánem, jak zachránit Zemi a pomoci jí v jejím vzestupu. Nemohli zasahovat „zvenku“, ale možná by mohli působit „zevnitř“. Takže vyslali výzvu všem, kteří by chtěli dobrovolně přijít na pomoc. „Země má potíže – kdo se chce stát dobrovolníkem?“ Domorodé duše žijící na Zemi uvízly v kole karmy. Jedinou nadějí bylo požádat čisté duše, aby přišly, duše, které nikdy nespadly do pasti karmického cyklu. Dolores při její hypnotické práci objevila tři vlny takových dobrovolníků. Někteří přišli přímo od „Zdroje“ a nikdy dřív v žádném typu fyzického těla nežili. Jiní žili jako vesmírné bytosti na jiných planetách nebo v jiných dimenzích. Protože po vstupu do dimenze Země je vymazána veškerá paměť, nepamatují si svůj úkol. Proto tyto nádherné duše zažívají těžké časy adaptace v našem chaotickém světě. Tyto duše hrají zásadní roli, protože pomáhají nám všem ostatním přestoupit do Nové Země. Vlastnosti Tří Vln Dobrovolníků Obtíže, které zažívají prvně-inkarnovaní Jak Vzestup ovlivňuje fyzické tělo Role ET a bytostí světla při Vzestupu Správci Sítě Co je Nová Země? Jaký je smysl roku 2012?

NÁZEV SOUBORU: Tři vlny dobrovolníků a Nová Země.pdf

AUTOR: Dolores Cannon

ISBN: 9788027075911

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země - 1. díl Dolores Cannon. 380 Kč . 342 Kč ...

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země (1. díl) od Dolores Cannon v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY