Máni Steinn (s podpisom autora)

Interdrought2020.com Máni Steinn (s podpisom autora) Image
Hledáte knihu Máni Steinn (s podpisom autora)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Sjón? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha je podpísaná autoromSjón je umelecké meno islandského básnika, spisovateľa a textára. Jeho diela boli preložené do vyše 25 jazykov, preslávil sa aj spoluprácou so speváčkou Björk. Koncom roka 1918 prežíva Island turbulentné obdobie: vybuchne sopka Katla, v meste vypukne epidémia španielskej chrípky a krajina sa pripravuje na vyhlásenie nezávislosti od Dánska. Na tomto historickom pozadí sa odvíja príbeh o šestnásťročnom chlapcovi Mánim Steinnovi. Stredobodom jeho života sú filmy. Chodí do kina tak často, ako sa len dá, aj niekoľkokrát na to isté predstavenie. Filmy sú preňho útočiskom aj útechou, cez ne spoznáva ľudí aj okolie. Svet filmov sa napokon začne prelínať s jeho vlastným životom. Chlapec, ktorý stojí na okraji spoločnosti, je napokon aj v reálnom živote viac pozorovateľom než účastníkom.Tento titul nájdete v našej ponuke aj s podpisom autora.

NÁZEV SOUBORU: Máni Steinn (s podpisom autora).pdf

AUTOR: Sjón

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 6,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tituly od Sjón na Gorila.sk. Najširší výber titulov na slovenskom trhu, výhodné ceny a nízke poštovné. Len na Gorila.sk

Na Islande bývala nuda, punk a surrealizmus to pomohli zmeniť, hovorí islandský spisovateľ SJÓN. Nedávno sa venoval výskumu španielskej chrípky a histórii homosexuality. O jednom aj druhom napísal knihu Máni Steinn. Chlapec, ktorý nebol, a potom sa čudoval nad reakciou. Vaše knihy sú plné paradoxov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY