Gril

Interdrought2020.com Gril Image
Gril je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Steven Raichlen. Přečtěte si s námi knihu Gril na interdrought2020.com
Najväčší ilustrovaný sprievodca grilovaním a barbecue pre nadšencov i profesionálov. Nepochybne najzaujímavejšia, najrozsiahlejšia a najpremyslenejšia kniha všetkých čias o grilovaní… je predurčená stať sa základnou príručkou profesionálnych i domácich kuchárov. V publikácii Gril nájde čitateľ vyše 1 000 farebných fotografií k textom, ktoré názorne krok za krokom predstavujú rôzne techniky grilovania, od prípravy dômyselného trojzónového ohniska cez grilovanie na otočnom ražni až po ukážku grilovacieho náčinia a náradia či správneho napichávania porcií na ražníky. Autor sa venuje každému detailu a jednoducho, zrozumiteľne sprevádza čitateľa zábavným svetom grilovania. Kniha navyše obsahuje 100 receptov – každý recept ilustruje niektorú z techník – ktoré možno zaradiť medzi tie najlepšie a najzaujímavejšie návody na prípravu grilovaných jedál z rôznych druhov mäsa, rýb, hydiny, zeleniny, a dokonca aj sladkých dezertov. Posedenie pri barbecue v dome či v záhrade sa tak stáva neodmysliteľnou spoločenskou udalosťou v kruhu rodiny, priateľov a známych.

NÁZEV SOUBORU: Gril.pdf

AUTOR: Steven Raichlen

ISBN: 8071459526

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hodnotenie produktu: 100% 100% (Perfektný) 1 recenzia. plynové, smaltované, 2688 cm2, Odkladacia plocha, 20.7 kW, 46.4 kg Sezóna grilovania sa môže začať. Plynový gril Klarstein Tomahawk 4.2 SBG s celkovo 6 horákmi zaručí prípravu mäsa a grilovanej zeleniny v najvyššej kvalite.

Lidé od nás každý gril Weber dobře znají a většina i na nějakém doma griluje. Jestli tedy potřebujete vědět, který model je na Vaše grilování ideální, budete u nás mluvit s člověkem který už nejen že někdy gril viděl, ale i sestavoval ho, zatápěl v něm nebo ho po grilování čistil.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY