Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu

Interdrought2020.com Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu Image
Trávit čas knihou Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V této knize najdete ta nejsprostší slova anglického jazyka! Nemluvíme jen o těch slavných sedmi slovech, která nesmíme říct v televizi. Mluvíme o více než 1000 proklatě sprostých urážek, obscénností a vulgarit, které dělají angličtinu tak bohatým a šťavnatým jazykem. V této knize, najdete to nejšpinavější z nejšpinavějšího, společně s delikátně obscénními variacemi ze všech anglicky mluvících zemí. Takže račte, nazvěte svého ex/šéfa/domácího a barmy, crop-dusting, kickin’, frackin’, bloody son-of-a-bitch dickwad. Znalost těchto „zakázaných“ slov má i další výhody – budete lépe rozumět některým písničkám, filmům a možná i anglicky mluvícím přátelům. Nadávejte. A klidně nahlas, protože s tímto slovníkem zjistíte, že mluvit sprostě nikdy nebylo zábavnější a obscénnější!

NÁZEV SOUBORU: Angličtina - Slovník sprostých slov a slangu.pdf

AUTOR: Alexis Munier

ISBN: 9788024734392

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Anglické slangové slovníky a slovníky sprostých slov. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku

kniha (manuál) Angličtina Slovník sprostých slov a slangu - více než 1000 Very Dirty Words Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY