Prechodné javy v elektrizačných sústavách

Interdrought2020.com Prechodné javy v elektrizačných sústavách Image
Trávit čas knihou Prechodné javy v elektrizačných sústavách! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Prechodné javy v elektrizačných sústavách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Predložený učebný text si kladie za cieľ oboznámiť poslucháčov s problematikou prechodných javov v elektrizačných sústavách. Sú tu rozobrané elektromagnetické prechodné javy, teoretické odvodenie symetrických i nesymetrických skratov a ich praktický výpočet. Druhá časť je venovaná prechodným elektromagnetickým javom, najmä stabilite elektrizačnej sústavy. Uvedené sú tiež stručné analýzy závažných udalostí v elektrizačných sústavách, odvodené sú tiež základné vzťahy statickej stability i vplyv budenia na statickú stabilitu. Ďalšia časť sa zaoberá dynamickou stabilitou uhla rotora synchrónneho generátora, uvedené je pravidlo rovnosti plôch pre posúdenie dynamickej stability generátora.

NÁZEV SOUBORU: Prechodné javy v elektrizačných sústavách.pdf

AUTOR: Anton Beláň

ISBN: 8022728683

VELIKOST SOUBORU: 1,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

[5] Mühlbacher, Noháč: Přechodné jevy v elektrizačních soustavách - Řešené příklady, ZČU Plzeň 1995 [6] Kvasnica P., Gabaj L.: Prechodné javy v elektrizačných sústavách - Príklady zo skratov. 2. vyd. Bratislava: Vydavateľstvo STU, 1994. ISBN 80-227-0655-8. [7] Hodinka M.: Přechodné jevy v elektrizační soustavě. 3.

Vyberte si z knih od autora Anton Beláň na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY