Zelenina pod sklem a fólií

Interdrought2020.com Zelenina pod sklem a fólií Image
Trávit čas knihou Zelenina pod sklem a fólií! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zelenina pod sklem a fólií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Skleníky a fóliovníky využívá s oblibou mnoho zahrádkářů. V našich klimatických podmínkách umožňují prodloužení vegetačního období, zejména do časného jara, a pěstování oblíbených druhů zelenin, které potřebují více tepla, než jim skýtají naše přírozené podmínky. Mnoho rad, jak při stavbě těchto zařízení i při jejich využívání postupovat, Vám nabízí tato kniha. Autorka doporučuje postupy ekologického způsobu zahrádkaření, které vedou k získání výpěstků nejen krásných, ale i bez zdraví škodlivých látek.

NÁZEV SOUBORU: Zelenina pod sklem a fólií.pdf

AUTOR: Ingrid Gabrielová

ISBN: 8020902678

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stačí tak čtyřcentimetrová vrstva zeminy pod semeny a centimetrový „zásyp", to vše přikrýt sklem nebo fólií pro udržení vlhkosti. Jakmile semena vyklíčí, kryt sejměte, teplotu snižte na dvaadvacet stupňů (v noci klidně o něco méně) a počkejte, až okurky rozvinou děložní lístky.

Paprika pod folií. V současném období má zahrádkář mnohem lepší podmínky k pěstování vysoké úrody plodů. Především se u nás rozšířil sortiment výkonných kultivarů a zavedla nová agrotechnika. Kromě tradičního pěstování na záhoně nám použití fólií v praxi umožnilo zintenzivnit kulturu a její pěstování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY