Edo a Ferdo

Interdrought2020.com Edo a Ferdo Image
Trávit čas knihou Edo a Ferdo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Edo a Ferdo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Psí kamaráti Edo a Ferdo sa stretli, keď Edo konečne ušiel svojmu zlému pánovi. Zažívajú spolu mnoho dobrodružstiev, a to nielen vo dvojici. Neodmysliteľným spoločníkom psíka Ferda je blšiak Oskar. Keď sa však jedného dňa Oskar rozhodol, že Ferdov kožuštek vymení za cirkus, pre obidvoch kamarátov to bol ten najsmutnejší deň. Preto sa rozhodli, že Oskara presvedčia, aby sa k nim zase vrátil. Či sa im to podarilo, alebo nie, to si už musíte prečítať sami...Ak už vaše deti ovládajú všetky písmená, môžu si úplne samy prečítať svoju prvú ozajstnú knihu. Veľké písmená, na ktoré sú zvyknuté zo Šlabikára, im uľahčia vstup do sveta čitateľov.

NÁZEV SOUBORU: Edo a Ferdo.pdf

AUTOR: Josef Quis

ISBN: 9788074516856

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Podobné jednotky. Žabula a Žabík : poutavé příběhy a báječné omalovánky žabáků z rybníku Žoužele pro začínající čtenáře / Hlavní autor: Kaftanová, Irena, 1951- Vydáno: ([2014]) Eda a Ferda / Hlavní autor: Kaftanová, Irena, 1951- Vydáno: (2018)

Kniha Edo a Ferdo (Irena Kaftanová; Josef Quis) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY