Hledání rovnováhy

Interdrought2020.com Hledání rovnováhy Image
Hledání rovnováhy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Charles Landry. Přečtěte si s námi knihu Hledání rovnováhy na interdrought2020.com
Strategie kulturního managementu a kulturní politika obecně je jednou z nejvíce zanedbaných oblastí v ČR, v praktické i akademické rovině. Publikace zpracovaná předními odborníky pro Radu Evropy nabízí ověřený a přehledný úvod do problematiky. Ceněná je zejména pro své originální pojetí a přehlednost, díky nimž je dobře využitelná nejen pro vedení diskuzí s vysokoškolskými studenty, ale zejména k promýšlení konceptů a modelů kulturních politik na všech úrovních, akademické i politické. Jako pilotní titul nové edice je vhodná také proto, že odráží evropskou realitu a částečně i směr uvažování evropských nadnárodních institucí.

NÁZEV SOUBORU: Hledání rovnováhy.pdf

AUTOR: Charles Landry

ISBN: 9788074850479

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Hledání rovnováhy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hledání rovnováhy.

I tak relativně homogenní společnost, jako je ta naše tenduje k hledání rovnováhy. Co teprve v takových heterogenních společnostech jako třeba v USA, Británii, nebo Německu. Člověk je obrazem společnosti a naopak. Proč by měl být člověk jiný, než společnost jejíž je součástí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY