Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice)

Interdrought2020.com Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice) Image
Trávit čas knihou Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebnici Putování naší vlastí seznamuje žáky s naší vlastí, obyvatelstvem, hospodářstvím, zemědělstvím, průmyslem a službami. V druhé části učebnice jsou probírány jednotlivé kraje České republiky. U každého kraje je znázorněna mapa kraje, základní údaje. Na závěr každého kraje jsou uvedeny zajímavosti z daného kraje. NNS876Na závěr učebnice jsou stejně jako v celé řadě zařazeny očekávané výstupy, klíče, souhrnné opakování a také návrh projektového dne.

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice).pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 6,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zeměpis 8, 2. díl - Česká republika - Učebnice - neuveden. Učebnici Putování naší vlastí seznamuje žáky s naší vlastí, obyvatelstvem, hospodářstvím,...

Zeměpis 9 pro základní školy Česká republika. Učebnice je závěrečnou částí čtyřdílné řady zeměpisů pro 6. - 9. ročník ZŠ a pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Vychází se schvalovací doložkou MŠMT a plně vyhovuje nárokům RVP pro základní vzdělávání.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY