Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice)

Interdrought2020.com Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice) Image
Trávit čas knihou Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebnici Putování naší vlastí seznamuje žáky s naší vlastí, obyvatelstvem, hospodářstvím, zemědělstvím, průmyslem a službami. V druhé části učebnice jsou probírány jednotlivé kraje České republiky. U každého kraje je znázorněna mapa kraje, základní údaje. Na závěr každého kraje jsou uvedeny zajímavosti z daného kraje. NNS876Na závěr učebnice jsou stejně jako v celé řadě zařazeny očekávané výstupy, klíče, souhrnné opakování a také návrh projektového dne.

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 8 - Česká republika (učebnice).pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 9,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hravý zeměpis 8 - Česká republika - učebnice - Petra Oherová, Eliška Kubů Učebnice je vytvořena inovativním přístupem, aby žáky motivovala k práci s ní. Na tvorbě publikace se podílel široký tým autorů s bohatými teoretickými i praktickými zkušenostmi z výuky zeměpisu.

Zeměpis 8, 2. díl - Česká republika, Čtení s porozuměním 88-47. ISBN: 9788088285052. Nakladatelství Nová škola Brno. Učebnice je vytvořena v souladu s moderními trendy výuky zeměpisu. Důraz je kladen na názornost, sro...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY