Těšíme se do školy

Interdrought2020.com Těšíme se do školy Image
Trávit čas knihou Těšíme se do školy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Těšíme se do školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace Těšíme se do školy je určena předškolákům, jež čeká nástup do 1. ročníku ZŠ. Kniha popisuje zkušenosti prvňáka Vítka, který je plný radostného očekávání, ale i pochybností z nového prostředí. Vítek se tak dozvídá, na co si musí dávat pozor při cestě do školy, proč jsou na silnicích dopravní značky a jak se podle nich chovat, a také mnoho dalších užitečných informací, například co dělají ředitel, učitelka, uklízečka nebo pan školník. V titulu je mnoho hravých úkolů, které procvičují pozornost a jemnou motoriku dítěte.Ilustrátorka Vendula Hegerová na klopy obálky doplnila rozvrh a praktické pravítko, které si děti mohou vystřihnout.Titul je určen pro děti od 6 let.

NÁZEV SOUBORU: Těšíme se do školy.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073534653

VELIKOST SOUBORU: 9,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Těšíme se do školy Autor Ljuba Štíplová, Edita Plicková. Pracovní sešit Těšíme se do školy oblíbené autorské dvojice Ljuby Štíplové a ilustrátorky Edity Plickové umožní všem budoucím prvňáčkům úspěšně vykročit do světa školáků.

Příprava do školy je velmi důležitá. Již předškolní děti by se měly nějak připravovat na svou budoucí funkci školáka. A tato kniha jim může pomoci se dále rozvíjet. Kniha plná úkolů, cvičení, která je pro děti zábavou. Děti si procvičí paměť, jemnou motoriku, jednoduché počítaní, hledání rozdílů a podobně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY