Psychická manipulace ve vztazích

Interdrought2020.com Psychická manipulace ve vztazích Image
Trávit čas knihou Psychická manipulace ve vztazích! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Psychická manipulace ve vztazích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autorka pozoruhodně objasňuje, jak v mnoha lidech působí archetyp upíra, jenž není ničím jiným než nezralou osobností, která nezná opravdovou lásku, a proto se chová tak, jak se chová. Nabízí nejen pochopení, ale i návod na to, jak tento model přerůst a překonat – jak transformovat upírskou lásku v lásku skutečnou. Každý, kdo se zapletl do nezdravého vztahu, popřípadě je sám energetickým upírem, má díky tomu šanci dopracovat se k naplňující, mnohem kvalitnější lásce i sebelásce. Musí ale nabrat odvahu a čelit především upírovi v sobě.Kniha rozebírá několik archetypálních příkladů (z pohádek, románů a filmů), avšak uvádí i příklady z běžného života. Díky tomu lze celou problematiku velmi názorně pochopit a rovněž si v uvedených příkladech najít model svého vlastního chování. Objevíte zde vysvětlení a souvislosti, jež dříve nemusely být srozumitelné a přehledné. Poté, co jim porozumíte, již nebudete muset zavírat oči před určitými destruktivními skutečnostmi a modely chování. Typologie nezdravých vztahů má různé varianty: žena–žena, muž–muž, upírská žena – mužská oběť, upírský muž – ženská oběť, přičemž zvláštní druh upírství mohou představovat také děti a širší publikum.

NÁZEV SOUBORU: Psychická manipulace ve vztazích.pdf

AUTOR: Barbara E. Hort

ISBN: 9788081004520

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Psychická manipulace ve vztazích. Autor: Hort Barbara E. Preklad: Kalmus Radovan Jazyk: česk ...

Psychická manipulace ve vztahu. 12.10 2015|Partnerské vztahy. Psychické týrání v manželství se projevuje velmi nenápadně. píši diplomovou práci na téma související s manipulací v rodině a psychickým násilím. V této práci bych ráda provedla anonymizovaný výzkum za účelem zjištění určitých situací manipulace ve vztahu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY