Verše a próza

Interdrought2020.com Verše a próza Image
Trávit čas knihou Verše a próza! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Verše a próza a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Predkladaný výber z poetickej a prozaickej tvorby Janka Jesenského, ktorý zostavili Marcela Mikulová a Valér Mikula, predstavuje popri známych Jesenského textoch (Slnečný kúpeľ, Štvorylka, Pani Rafiková) aj doteraz menej povšimnuté, no nie menej dôležité texty. Profil autora dokresľujú prehľadne spracovanéčasti, v ktorých nájdetevýber z korešpondencie, spomienky Jesenského súčasníkov, ohlas literárnej kritiky a prehľadné kalendárium života a diela Janka Jesenského.

NÁZEV SOUBORU: Verše a próza.pdf

AUTOR: Janko Jesenský

ISBN: 9788081015267

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Verše a próza - Karel Havlíček Borovský - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží

Přerývaný rým je takový rým, ve kterém se rýmují pouze sudé verše a liché zůstávají bez rýmu. Jinými slovy v tomto rýmu se rýmují pouze 2. verš se 4. veršem, 1. a 3. verš jsou bez rýmu. Vzorec pro tento rým je abcb. Například:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY