Verše a próza

Interdrought2020.com Verše a próza Image
Trávit čas knihou Verše a próza! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Verše a próza a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Predkladaný výber z poetickej a prozaickej tvorby Janka Jesenského, ktorý zostavili Marcela Mikulová a Valér Mikula, predstavuje popri známych Jesenského textoch (Slnečný kúpeľ, Štvorylka, Pani Rafiková) aj doteraz menej povšimnuté, no nie menej dôležité texty. Profil autora dokresľujú prehľadne spracovanéčasti, v ktorých nájdetevýber z korešpondencie, spomienky Jesenského súčasníkov, ohlas literárnej kritiky a prehľadné kalendárium života a diela Janka Jesenského.

NÁZEV SOUBORU: Verše a próza.pdf

AUTOR: Janko Jesenský

ISBN: 9788081015267

VELIKOST SOUBORU: 10,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Verše a próza, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Verše a próza. Verše a próza od 11,28 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.

Všechny informace o produktu Kniha Verše a próza - Karel Havlíček Borovský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Verše a próza - Karel Havlíček Borovský.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY