ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike

Interdrought2020.com ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike Image
Trávit čas knihou ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V šiestom upravenom a doplnenom vydaní boli v prvom rade aktualizované požiadavky v zmysle platných predpisov a noriem. Ide predovšetkým o revízie elektrických zariadení a inštalácií, bezpečnostné značky, požiadavky na elektrické vykurovacie sústavy, dimenzovanie elektrických rozvodov atď. Príručka bola rozšírená o viaceré dôležité a atraktívne témy ako problematiku oblúkových ochrán, energetické a ekologické aspekty, uloženie káblov v zemi, ochranné pásma elektrických zariadení, audiovizuálne rozvody, počítačové siete a ďalšie.Veríme, že táto publikácia poslúži ako ucelený pohľad na problematiku, pomôže pri príprave elektrotechnikov na odborné skúšky a tiež ako praktická odborná príručka.

NÁZEV SOUBORU: ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike.pdf

AUTOR: Dionýz Gašparovský

ISBN: 9788097231866

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike Autor: Dionýz Gašparovský V šiestom upravenom a doplnenom vydaní boli v prvom rade aktualizované požiadavky v zmysle platných predpisov a noriem.

Kniha: ABC pre získanie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (Dionýz Gašparovský)(Dionýz Gašparovský) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY