Běhej, nebo zemři

Interdrought2020.com Běhej, nebo zemři Image
Trávit čas knihou Běhej, nebo zemři! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Běhej, nebo zemři a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hvězda krosového nebe a skialpinismu v příběhu o závislosti a touzeŽivotní příběh famózního krosového běžce a nejlepšího skialpinisty všech dob, který ve dvaceti letech překonal desítky rekordů, stal se trojnásobným vítězem Světového poháru, zvítězil v nejtěžších běžeckých závodech světa. Ve 3 letech poprvé překonal horu vyšší než 3000 m n.m., v pěti vylezl na nejvyšší bod Pyrenejí a do 4000 metrů poprvé vyšlapal v šesti. Během léta běhá Kilian ultra traily a jeho výkony berou soupeřům dech. V zimě vyráží na skialpinistické mise, které potvrzují výjimečnost jeho talentu. Jako mladíček se v disciplíně, ve které se vrcholu dosahuje obvykle až po třicítce, stal legendou. Jde o příběh strhující vášně a závislosti na běhu, výškách, radosti z pohybu a touze překonávat mimořádné výzvy.

NÁZEV SOUBORU: Běhej, nebo zemři.pdf

AUTOR: Kilian Jornet

ISBN: 9788020432063

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Běhej, nebo zemři: oddejte se myšlenkám a tratím Kiliana Jorneta Název knížky je vlastně dost klamavá reklama, vytváří dojem drsné knížky o drsném chlapíkovi. Nic není vzdálenější pravdě.

Běhej, nebo zemři - Tajemství nejrychlejších běžců světa. 234,- Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY