Léčivé vědomí

Interdrought2020.com Léčivé vědomí Image
Trávit čas knihou Léčivé vědomí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Léčivé vědomí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zvyšování pohyblivosti, výkonnosti a uvolňení - to jsou kladné účinky známých a úspěšných cviků, pro které si je cení miliony přívrženců. Autorka nám ukazujem, jak lze ještě zvýšit blahodárný vliv osvědčených cviků pomocí programu v pěti krocích - pravidelným cvičením, spojeným s relaxační meditací a léčivou vizualizací.

NÁZEV SOUBORU: Léčivé vědomí.pdf

AUTOR: Maruscha Magyarosy

ISBN: 8072059513

VELIKOST SOUBORU: 9,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Léčivé vědomí. Magyarosy Maruscha. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Zvyšování pohyblivosti, výkonnosti a uvolňení - to jsou kladné účinky známých a úspěšných cviků, pro které si je cení miliony přívrženců. ...

Kde bude lidem umožněn pobyt v léčivé pyramidě a budou si moci prožít čas v absolutní tmě. Bude pomáhat začínajícím terapeutům získat zkušenosti a dostat se do podvědomí lidí. Pro koho bude Oáza vědomí tím správným místem?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY