Potravinové alergie

Interdrought2020.com Potravinové alergie Image
Potravinové alergie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Fuchs. Přečtěte si s námi knihu Potravinové alergie na interdrought2020.com
Potravinovou alergií trpí kolem 4 % populace. Jde ale pouze o přepočítanou hodnotu, výskyt je totiž rozdílný pro různé věkové kategorie. Zatímco v dospělosti se setkáme s pravou potravinovou alergií celosvětově kolem 3 %, děti bývají potravinovou alergií postiženy častěji, v prvních třech letech života dokonce až v 8 % případů. Potravinových alergií, a nejen jich, přibývá, odpovědnost přebírá jednak geneticky porouchaná imunita, jednak změněný způsob života. K účinnějšímu pochopení jednotlivých typů potravinových alergií, jejich projevů a způsobech léčby jak pacientem, tak jeho blízkými má přispět právě tato publikace vydaná nakladatelstvím Maxdorf v edici ČIPA.

NÁZEV SOUBORU: Potravinové alergie.pdf

AUTOR: Martin Fuchs

ISBN: 9788073453350

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Potravinové alergie. Vyvolávajícím alergenem bývají některé potraviny, dále pak nevhodné složky potravy, především barviva a konzervanty. [ Příznaky a projevy] Profesionální alergie. Mohou se projevit jako alergická rýma, astmatické obtíže, ekzémy a další kožní projevy po expozici mouce, obilí, dřevěnému prachu.

VÝSKYT POTRAVINOVÉ ALERGIE Dr. Muraro Současné údaje naznačují, že pravá potravinová alergie postihuje 6-8 % kojenců, 3-5 % malých dětí a 2-4 % dospělých osob. V posledních 20 letech se výskyt potravinové alergie rychle zvyšoval. Alergie na ořechy, která byla poprvé popsána počátkem 80.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY