Můj život a dílo

Interdrought2020.com Můj život a dílo Image
Trávit čas knihou Můj život a dílo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Můj život a dílo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na počátku byla touha vynalézt samostatně pohybující se stroj, který by měl všestranné využití při práci na farmě a zbavil by tak zemědělce těžké manuální dřiny. A výsledkem byl automobil, který se poprvé v historii stal dostupným široké veřejnosti a svému tvůrci, Henrymu Fordovi, přinesl na poli podnikání fenomenální úspěch. Henryho Forda dnes známe především jako otce slavné automobilové značky, ale spojujeme si jej například i se zavedením osmihodinové pracovní doby, volných víkendů či jako průkopníka mechanické automatizace.Nejen díky tomu se stal jedním z nejbohatších a nejvlivnějších lidí své doby, ale i celého 20. století. Jak se mu z malé dílny v garáži podařilo vybudovat světové výrobní impérium? Své nadčasové zásady a principy, na kterých stavěl, Ford otevřeně sděluje v tomto nevšedním autobiografickém textu, který spíše než životopisem je jakousi podnikatelskou příručkou, jejíž nesčetné praktické rady mohou nalézt uplatnění i v dnešní době.

NÁZEV SOUBORU: Můj život a dílo.pdf

AUTOR: Henry Ford

ISBN: 9788090728905

VELIKOST SOUBORU: 2,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Henry Ford - Kniha: Můj život a dílo III.DÍL. Radix; Tranzitní horoskop (1922) - Další knihy (7) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 1922, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.1922 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou.

Rodiče. Jeho otec František, který byl v úředních záznamech psán též jako Till, Tille, Tylli nebo Týl, byl hudebníkem u 28. pěšího pluku, matka Barbora byla dcerou mlynáře Ignáce Králíka, vzali se 15. listopadu 1807.Otec odešel od vojska v roce 1809 a pracoval jako krejčař. Rodné jméno Josef Kajetán Till změnil na „Týl" roku 1825 a na „Tyl" až roku 1838.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY