Hřbitov dinosaurů

Interdrought2020.com Hřbitov dinosaurů Image
Hřbitov dinosaurů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Přečtěte si s námi knihu Hřbitov dinosaurů na interdrought2020.com
Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru! Kamarádi z Klubu Tygrů se na vlastní pěst pustí do hledání tajemného hřbitova dinosaurů, i když vědí, že při tom riskují vlastní životy. Krutý a bezohledný protihráč totiž vláká každého, kdo na pohřebiště vkročí, do smrtelné léčky. Podaří se jim záhadné místo najít a šíleného vědce zastavit? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

NÁZEV SOUBORU: Hřbitov dinosaurů.pdf

AUTOR: Thomas C. Brezina

ISBN: 9788025324738

VELIKOST SOUBORU: 7,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Klub tygrů - Hřbitov dinosaurů - Thomas C. Brezina. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

Kupte knihu Klub Tygrů Hřbitov dinosaurů (Thomas Brezina) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY