Reklama

Interdrought2020.com Reklama Image
Reklama je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ondřej Sedláček. Přečtěte si s námi knihu Reklama na interdrought2020.com
Autor knížky pojal téma reklamy jako součást běžného života, který nás obklopuje a s kterým se setkáváme v podstatě neustále. Reklama nás oslovuje, reklama na nás útočí, reklama nás otravuje a někdy i pobaví. V přehledném pohledu na reklamu a její působení na cílové skupiny poutavě a s osvěžující lehkostí hodnotí, rozděluje a glosuje. Doplnění o praktické ukázky a příklady je o to zajímavější, že všechny tak utvrzuje o svých teoretických argumentech. Čerpá z tradičních knih, avšak popisuje jednotlivé komunikační kanály svébytně a srozumitelně. Autor nezapře svoji učitelskou praxi díky srozumitelným zkratkám, které pro jednotlivé komunikační prostředky, jakými reklama operuje, aplikuje. Knížka je vhodná pro širší laickou veřejnost zajímající se o „reklamu kolem nás“. Také její přehlednost a stručnost nalezne svoje místo - jako materiál pro řadu studujících mladých lidí.Reklama – pohledem Ondřeje Sedláčka je reklamou z jiného úhlu, nebo chcete-li, z jiného patra. Nic nevnucuje a příjemně osvěží..."

NÁZEV SOUBORU: Reklama.pdf

AUTOR: Ondřej Sedláček

ISBN: 9788025441084

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nativní reklama je druhem placené online reklamy, která má za cíl nerušit zážitek návštěvníka. Formou i funkcí zapadá do obsahu webové stránky. V dnešním světě přehlceném informacemi je těžké zaujmout. Lidský mozek ani nemá kapacitu na to, aby vstřebal tisíce reklamních sdělení, kterým je denně vystaven.

Možnosti obchodní a marketingové spolupráce s Českým rozhlasem. Reklama, sponzoring pořadů a programu, spolupráce na míru, pronájmy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY