Tajemství mořských hlubin

Interdrought2020.com Tajemství mořských hlubin Image
Tajemství mořských hlubin je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Přečtěte si s námi knihu Tajemství mořských hlubin na interdrought2020.com
Titul je určen pro děti od sedmi let. Naši vědci se na základě obdrženého dopisu vydali do Kokosmánie, aby pomohli lidem odhalit příčinu děsivých neštěstí. Vylušti bludiště, spojovačky a hádanky a odhal co se skrývá na mořském dně. Při luštění se děti ponoří do světa badatelů a stanou se tak součástí příběhu, zpříjemní si letní prázdninové dny nebo dlouhé zimní večery. Ilustrace a texty zpracovala Iva Nováková.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství mořských hlubin.pdf

AUTOR: Iva Nováková

ISBN: 9788073534424

VELIKOST SOUBORU: 5,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Z mořských hlubin jsou občas vytaženi živočichové, kteří připomínají hrůznou noční můru. I když si většina vědců ještě nedávno myslí, že v extrémních podmínkách několikakilometrových hloubek temných a ledových vod nemůže existovat pestrý život, objevy bizarních mořských tvorů nás přesvědčují o opaku.

Tajemství mořských hlubin. Dívaly jste se někdy nahoru na oblohu? Asi ano. Je nekonečná. Stejně tak se ale můžeme podívat i dolů do podmořských hlubin. ... Jejich tajemství, jak si udržet mládí, není opředeno mýtem. Jedná se o správné doržování pleťového rituálu s šetrnými přípravky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY