Manuál paliativní péče o umírající pacienty

Interdrought2020.com Manuál paliativní péče o umírající pacienty Image
Trávit čas knihou Manuál paliativní péče o umírající pacienty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Manuál paliativní péče o umírající pacienty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Knížka předního českého internisty a geriatra vnáší velmi zajímavý a citlivý pohled na paliativní péči, která se u nás začíná etablovat. Je třeba bedlivě sledovat, zda je to stále ještě ona, zda opravdu pomáhá, nezapomíná a dostojí svým proklamovaným standardům. Kniha je určena všem, kdo poskytují paliativní péči a přemýšlejí o ní. Je čtivá, moudrá, inspirativní – na Vaší poličce se základními paliativními publikacemi by neměla chybět.

NÁZEV SOUBORU: Manuál paliativní péče o umírající pacienty.pdf

AUTOR: Zdeněk Kalvach

ISBN: 9788090451643

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Spolu s ní tvoří základ české paliativní příruční knihovničky jak pro lékaře, tak pro zdravotní sestry a další členy pečujícího týmu. Zdravotníci, kteří pečují o lidi na konci života, z nich denně budou čerpat jasná a přesná ujištění a konkrétní rady při léčbě a péči o umírající pacienty.

Podobné jednotky. Manuál paliativní péče o umírající pacienty : pomoc při rozhodování v paliativní nejistotě / Hlavní autor: Kalvach, Zdeněk, 1951- Vydáno: (2019) Paliativní péče o pacienty v terminálním stádiu nemoci : doporučený diagnostický a léčebný postup pro všeobecné praktické lékaře 2011 : [novelizace 2011] / autoři Bohumil Skála ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY