Chlapec, který viděl pravdu

Interdrought2020.com Chlapec, který viděl pravdu Image
Hledáte knihu Chlapec, který viděl pravdu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autentický deník z prostředí viktoriánské Anglie, jehož autor si přál zachovat anonymitu i po své smrti. Malý chlapec z typické měšťanské rodiny je od narození nadán schopností vidět to, co jiní nevidí - auru, duchovní bytosti, mrtvé příbuzné, ale i informace o minulosti či skrytých myšlenkách jiných lidí.Svá tajemství se však musí naučit nechávat si pro sebe. Teprve až dospěje, setká se s povzbuzením a pochopením některých osob. Postupně se vymaňuje ze skličující osamělosti, a také se naučí, jak se svým zvláštním darem zacházet.

NÁZEV SOUBORU: Chlapec, který viděl pravdu.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8088913322

VELIKOST SOUBORU: 2,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Milí diváci Léčivého divadla, ráda bych vám poděkovala za vaší přízeň, a také za trpělivost v současné situaci, kdy máte zakoupené vstupenky na naše představení a zatím nikdo nedokáže říci, kdy budeme zase hrát.

Poblíž akce Chlapec, který viděl pravdu můžeš navštívit i zajímavé historické památky, přírodní památky nebo jiné akce v okolí. Jaké bude počasí v okolí města Sezimovo Ústí? Sleduj aktuální i dlouhodobou předpověď z norského počasí yr.no.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY