Emma, faun a zabudnutá kniha

Interdrought2020.com Emma, faun a zabudnutá kniha Image
Hledáte knihu Emma, faun a zabudnutá kniha? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Mechthild Gläser? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Keď Emma pri upratovaní knižnice na internáte nájde starý zápisník, najprv si myslí, že ide o akúsi kroniku školy. No je to celkom inak: všetko, čo človek do knihy zapíše, sa stane skutočnosťou. Emma sa hneď rozhodne pomocou neho trochu „upravovať“ školský život na zámku Stolzenburg. Nič sa však neudeje tak, ako si predstavovala. Zisťuje, že knihu používali aj predchádzajúci kronikári. Napríklad mladá Angličanka, ktorá si do nej koncom 18. storočia zaznamenala rozprávku o faunovi a neskôr sa stala úspešnou spisovateľkou. Alebo Gina, ktorá pred štyrmi rokmi náhle zmizla po tom, čo sa kronike zverila so svojimi tajomstvami. Keď sa do toho navyše zamieša aj Ginin brat Darcy, nastane dokonalý chaos. Lebo Emma a Darcy sa nemajú veľmi v láske – aspoň si to obaja myslia.

NÁZEV SOUBORU: Emma, faun a zabudnutá kniha.pdf

AUTOR: Mechthild Gläser

ISBN: 9788056608937

VELIKOST SOUBORU: 7,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Emma, faun a zabudnutá kniha (Mechthild Gläser). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Knihy od autora Mechthild Gläserová. Sledovať autora. Radenie: . Zobraziť:. Jazyk: . Cena od: do:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY