Marketingový plán

Interdrought2020.com Marketingový plán Image
Hledáte knihu Marketingový plán? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Hugh Wilson? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vytvoření efektivního marketingového plánu, který vašemu podniku poskytne konkurenční výhodu, není jednoduchá záležitost. Strategický marketingový plán by měl být jasným a jednoduchým shrnutím klíčových tržních trendů, hlavních cílových trhů a hodnot, které tyto trhyvyžadují, Měl by obsahovat jasnou hierarchii marketingových cílů a strategií spolu s finančními důsledky. To vyžaduje vědomosti, dovednosti, soudnost, kreativitu a především čas. Vše, co k úspěchu (kromě času) potřebujete, najdete v této knize.

NÁZEV SOUBORU: Marketingový plán.pdf

AUTOR: Hugh Wilson

ISBN: 9788026500148

VELIKOST SOUBORU: 7,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Marketingový plán. Marketingový plán představuje soubor konkrétních opatřeních nutných pro úspěšnou realizaci marketingové strategie. Plány a cíle podniku jsou testovány a měřeny výzkumy trhu. Proto je důležité, aby každá strategie podniku měla měřitelný cíl.

Vypracujte marketingový plán během jednoho měsíce a pusťte se do akce! Dívejte se okolo a zlepšujte, vypouštějte, přidávejte. Na co se nejčastěji ptáte Zvládnu šablonu marketingového plánu vytvořit sám? Ano, k tomu byla šablona vytvořena.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY