Proč se dítě vaří v kaši

Interdrought2020.com Proč se dítě vaří v kaši Image
Trávit čas knihou Proč se dítě vaří v kaši! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Proč se dítě vaří v kaši a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha o rodině, která za svobodou utekla z diktátorského Rumunska na Západ. Z pohledu dítěte popisuje život v cirkusové manéži, maringotkách, hotelích a levných varieté. Nemožnost sblížit se s okolím, rozpad rodiny, umírání, zkušenost s odcizením a odloučením jsou témata, která autorka knihy Aglaja Veteranyi zachycuje v úžasně výstižných, převážně velmi krátkých větách.

NÁZEV SOUBORU: Proč se dítě vaří v kaši.pdf

AUTOR: Aglaja Veteranyi

ISBN: 9788090356283

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nesnesitelná lehkost cirkusového bytí Aglaja Veteranyi: Proč se dítě vaří v kaši.Přel. Eva Hermanová.Kniha Zlín, Zlín, 2007, 184 s. Proč se dítě vaří v kaši? Otázka je to zdánlivě zcela nesmyslná, surrealistická, nelogická - ale nikoli pro hlavní hrdinku a vypravěčku stejnojmenné knihy.

Kniha o rodině, která za svobodou utekla z diktátorského Rumunska na Západ. Z pohledu dítěte popisuje život v cirkusové manéži, maringotkách, hotelích a levných varieté. Nemožnost ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY