Hľadanie prísľubu večnosti

Interdrought2020.com Hľadanie prísľubu večnosti Image
Trávit čas knihou Hľadanie prísľubu večnosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hľadanie prísľubu večnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Arilyn Meadowsová celé roky pomáha druhým zbaviť sa svojich emočných problémov, no teraz aj jej nečakane dochádza dych. Popri poradenskej práci v zoznamovacej agentúre Kinnections vo Verily, kde radí osamelým dušiam, ako si nájsť ideálneho partnera, vyučuje jogu, pomáha vo zvieracom útulku, vedie intenzívny kurz zvládania hnevu a pomáha milovanému dedovi. Na hľadanie dokonalého muža jej nezostáva čas. Vlastne na to ani nemá chuť. Po tom, ako prichytila svojho dlhoročného partnera a učiteľa jogy v kompromitujúco nejogovej pozícii s jeho žiačkou, sa rozhodla, že svoj čas radšej venuje opatere priateľkinho psa a nebude riskovať, že jej znovu nejaký podliak zlomí srdce. Preto keď do jej kurzu zavíta policajný dôstojník Stone Petty – arogantný mačo s drzým úškrnom, ktorého tam poslal šéf, aby si trochu schladil hlavu –, Arilyn sa zaprisahá, že jeho zvádzanie a dvojzmyselné narážky bude ignorovať. No iskru, ktorá medzi nimi vzplanula, už nič neuhasí a požiar sa šíri tempom, ktoré prekračuje všetky rýchlostné limity.

NÁZEV SOUBORU: Hľadanie prísľubu večnosti.pdf

AUTOR: Jennifer Probst

ISBN: 9788055151663

VELIKOST SOUBORU: 10,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jennifer Probstová - Hľadanie prísľubu večnosti Dokáže Arilyn znova milovať?

Hľadanie prísľubu večnosti Hľadanie prísľubu večnosti. Jennifer Probst. 6.12 € Maloobchodní cena: 6,12 € Sleva: 0,00 € Nie je skladom Tovar sa pre Vás snažíme obstarať, momentálne ho však nemáme na sklade ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY