Deti

Interdrought2020.com Deti Image
Trávit čas knihou Deti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Deti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pod jednou knižnou strieškou sa ukrýva pestrý výber z autorovej tvorby, ktorú osemnásť rokov uverejňoval v detských časopisoch. Milé aj humorné príbehy, básničky, rečňovanky, hádanky a pesničky sú venované detstvu. Neopakovateľnému času v našom živote, keď zvedavo hľadíme na svet a všeličomu sa úprimne čudujeme. Keď sa hráme s kamarátmi a snívame, čím budeme ako dospelí, tešíme sa na bračeka či sestričku a na svojich starkých...S radosťou písal Vincent Šikula o deťoch i pre deti. A mal ich rád. Pri čítaní tejto jedinečnej knihy to budete stále cítiť. Vychádza vo veľmi peknej grafickej úprave Márie Rojko, s pôvabnými a výstižnými ilustráciami Martina Kellenbergera.Najlepšia detská kniha jesene 2018, ocenenie odbornej poroty Medzinárodného domu umenia pre deti Bibiana a Slovenskej sekcie IBBY. Kniha sa zároveň môže pýšiť titulom Najkrajšia kniha Slovenska za rok 2018.

NÁZEV SOUBORU: Deti.pdf

AUTOR: Vincent Šikula

ISBN: 9788055153117

VELIKOST SOUBORU: 6,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hry pro děti - hledání rozdílů, omalovánky, pexeso, pohádkové hry, puzzle a další. Zahraj si zdarma 207 online her pro děti. Poslední hra před 20 d (Baby Panda Care)

Najděte si rychle hlídání dětí v lokalitě Plzeň. Na výběr máte mezi 190 hlídačkami s ověřením či recenzemi rodičů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY