Krkonoše

Interdrought2020.com Krkonoše Image
Trávit čas knihou Krkonoše! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krkonoše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Krkonoše jsou z vědeckého hlediska jedním z nejprobádanějších pohoří České republiky a z fotografického snad tím nejvíce fotografovaným. V Krkonoších pracovali (a stále pracují) fotografové tak zvučných jmen jako Jan Nepomuk Langhans, Jindřich Eckert, Zdenko Feyfar, Jiří Havel, Karel Hník a mnozí další.Vy nyní držíte v rukou knihu, která vám představuje 100 fotografií krkonošského fotografa Radka Drahného. Bonusem navíc je, že každý snímek je vlastně „fotografií s příběhem“. U každého snímku najdete autorovu osobní výpověď, co jej vedlo k vyfocení daného motivu, jaké byly okolnosti jeho vzniku, jaká fotografická pravidla přitom respektoval nebo která vědomě porušil. Pomyslnou třešničkou na dortu pak jsou údaje o datu pořízení, použité cloně, času, citlivosti a ohnisku objektivu. Čtenář si tak může udělat lepší představu o pohnutkách, které autora vedly ke zmačknutí spouště fotoaparátu.

NÁZEV SOUBORU: Krkonoše.pdf

AUTOR: Radek Drahný

ISBN: 9788027005727

VELIKOST SOUBORU: 6,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krkonoše: pobyt s polopenzí uprostřed přírody . Chata Pod Studničnou. 2 osoby , 3 dny (až 5 osob, 8 dní) Můžete využít do 27. 9. 2020 .

Krkonoše. Benecko - horní stanice LD; Chalupa na rozcestí; Černá hora - vysílač; Černý Důl - Bönischovy Boudy; Černý Důl - Ski areál ; Dolní Dvůr - sjezdovka Ski Family; Harrachov - horní stanice Čertova hora; Herlíkovice - Bubákov - vlek 500; Labská bouda - Labský Důl; Luční bouda - Sněžka; Lysá hora horní st. LD ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY