Jar v raji

Interdrought2020.com Jar v raji Image
Trávit čas knihou Jar v raji! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jar v raji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhá básnická zbierka novinára a spisovateľa Emila Babína. Príroda a žena sú básnikovi inšpiráciu i témou s ktorou nakladá s nehou a porozumením. "Prší. Čoraz šikmejšie.Oblaky sú tie najhanblivejšie panny.Utíš sa už nepríčetné nebo.A ty, voda, povedz,či aj jediná kvapkamôže presvetliťtemnú gotikudažďa?" Knihu ilustroval Miroslav Cipár.

NÁZEV SOUBORU: Jar v raji.pdf

AUTOR: Emil Babín

ISBN: 9788089233441

VELIKOST SOUBORU: 7,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cipár Miroslav Emil Babín: Jar v raji. Akékoľvek zverejnenie, kopírovanie, rozširovanie diel zverejnených na tejto stránke, alebo ich použitie pre vlastné potreby bez súhlasu autora diela a prevádzkovateľa — TOTO! kultúrne ihrisko, o. z. — je neoprávnené a zakázané a môže byť považované za protiprávne.

Ubytování v apartmánu. Apartmán k pronajmutí poskytuje ubytování pro 14 osob v 5 ložnicích. Ložnice a pokoje: 3+1 (67m²), v přízemí, má 2 dvoulůžkové pokoje (1 s vlastní koupelnou), obývací pokoj s kachlovými kamny a televizí, velkou koupelnu se sprchovým koutem i vanou a samostatné WC.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY