Zkrocení divokého Skota

Interdrought2020.com Zkrocení divokého Skota Image
Trávit čas knihou Zkrocení divokého Skota! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zkrocení divokého Skota a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Ale osud půvabné léčitelky se rázem změní, když se objeví neznámý muž s kápí, její zachránce. Po chvatném útěku se Ana usadí v tiché vesničce, kde nikdo nezná její minulost ani pověst. A tak ani neočekává, že se ještě někdy setká se svým záhadným vysvoboditelem…Niall MacCurran je bojovník s riskantním posláním: má odhalit nebezpečí, které hrozí království a panovníkovi. Jakmile vysvobodí Anu, uvědomí si, že on sám bude potřebovat její pomoc, aby mohl svůj úkol splnit. Sílící cit ke křehké, avšak houževnaté krásce ohrozí bezpečí obou – a je možné, že ani Aniny léčitelské schopnosti nedokážou zachránit jejich lásku či životy.

NÁZEV SOUBORU: Zkrocení divokého Skota.pdf

AUTOR: Rowan Keats

ISBN: 9788074112263

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Zkrocení divokého Skota (Rowan Keats) s 30 % slevou za 195 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Keats Rowan: Zkrocení divokého skota. Autor: Keats Rowan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Dramatický milostný a historický román ze skotské Vysočiny kolem roku 1285. Ana Bisetová, neprávem obviněná z vraždy a čekající na smrt v ďábelském žaláři na Vysočině, už ztratila naději na vysvobození. Celý ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY