Tvar noci

Interdrought2020.com Tvar noci Image
Hledáte knihu Tvar noci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Tess Gerritsen? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ava Collettová trestá sama seba za jednu nepredstaviteľnú tragédiu. Nakoniec ujde z Bostonu do starého sídla Brodie’s Watch na odľahlom polostrove štátu Maine v nádeji, že tam dokončí knihu, s ktorou sa už trápi celé mesiace. V pustom dome konečne nájde pokoj – no len do chvíle, kým nezačuje divné zvuky. Podľa miestnych klebiet v dome už po desaťročia straší duch kapitána Brodieho. Ava sa raz v noci strhne zo sna a ocitne sa zoči-voči prízraku, až priveľmi hmotnému. Narazí aj na sériu zdanlivo náhodných úmrtí, na ktorých čosi nesedí. Ako si overuje záhadné zmiznutie predchádzajúcej nájomníčky, zisťuje, že vo vzduchu visí desivé tajomstvo, ktoré sa miestni zúfalo snažia utajiť. Avu cez deň zamestnáva vyšetrovanie, v noci zas pravidelné návštevy dávno mŕtveho kapitána. Nie je si ani istá, či sa nezbláznila, jedno však vie určite. Musí odhaliť pravdu, skôr ako vrah znova zaútočí.

NÁZEV SOUBORU: Tvar noci.pdf

AUTOR: Tess Gerritsen

ISBN: 9788055170800

VELIKOST SOUBORU: 4,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pritlačený nerv spôsobuje mierne brnenie alebo mravčenie v postihnutej končatine, a to hlavne v noci, pacienti sa budia na „stŕpnutú" končatinu, ale na začiatku, po zmene polohy, ťažkosti ustupujú.. Často dochádza k výpadkom citlivosti, prevažne pri činnostiach, kvôli ktorým je končatina preťažená.

annas. Také jsem se domnívala, že tvar v noci (psaný dohromady) neexistoval. Ale pro všechny případy se podívala do etymologického slovníku a zjistila toto: vznóci, vsnóci adv. z počátku noci, na dnešní den, této noci, včera na noc; Významů bylo víc.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY