Projekty a zakázky ve výstavbě

Interdrought2020.com Projekty a zakázky ve výstavbě Image
Trávit čas knihou Projekty a zakázky ve výstavbě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Projekty a zakázky ve výstavbě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Předražování stavebních zakázek, nedodržování lhůt, vady a jiné nepříjemné jevy výstavbových projektů jsou trvalým zdrojem nespokojenosti. Trápí nejen veřejné a soukromé investory a stavební podnikatele, ale také další účastníky výstavbových projektů – banky, pojišťovny a samozřejmě daňové poplatníky. Doprovodným jevem je přitom pokles vážnosti stavitelství v očích veřejnosti. Takový stav má dvě základní příčiny: nedostatečné nebo prostě chybné smluvní zajištění stavebních akcí a nedostatečné řízení průběhu mnohých projektů. – Cílem publikace je ukázat, jak problémy vznikají, a nastínit také způsoby, jak je odstraňovat. Kniha shrnuje autorovy pestré zkušenosti z řízení výstavbových projektů, ze znalecké činnosti a z jeho působení jako rozhodce v mnoha rozhodčích senátech. Zabývá se komplexně praktickými problémy realizace výstavbových projektů – počínaje rozhodováním investora a konče řešením sporů. Nezabývá se veřejnoprávními hledisky – např. otázkami souvisejícími se zadáváním veřejných zakázek a stavebním zákonem. Zaměřuje se především na soukromoprávní problematiku výstavbových projektů soukromých i veřejných.

NÁZEV SOUBORU: Projekty a zakázky ve výstavbě.pdf

AUTOR: Milík Tichý

ISBN: 9788074000096

VELIKOST SOUBORU: 3,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přidejte vlastní hodnocení firem a služeb projektanta ve Vsetíně, které jste našli. Podívejte se, co o projektantovi ve Vsetíně říkají ostatní. Na detailu každé prezentace klikněte na tlačítko hodnocení firmy a můžete přidat vlastní zkušenost.

Předražování stavebních zakázek, nedodržování lhůt, vady a jiné nepříjemné jevy výstavbových projektů jsou trvalým zdrojem nespokojenosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY