Povídání u krbu nejen pro myslivce

Interdrought2020.com Povídání u krbu nejen pro myslivce Image
Povídání u krbu nejen pro myslivce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Hanák. Přečtěte si s námi knihu Povídání u krbu nejen pro myslivce na interdrought2020.com
Ing. Jiří Hanák je široké myslivecké veřejnosti znám jako mezinárodně uznávaný odborník v oblasti loveckých zbraní a střeliva a mysliveckého střelectví. Nyní se rozhodl před čtenáře předstoupit zcela jinak – jako autor prozaické knížky přírodních črt, kterou nazval Povídání u krbu nejen pro myslivce.Soustředil do ní dvacet příběhů tematicky spjatých s prostředím lesa, lovu, myslivosti, ale především s krásami naší přírody, jež tvoří neodmyslitelnou kulisu jeho vyprávění. Jsou to příběhy autobiografické, přírodně lyrické, podmanivě náladové.Autor vypráví o svém klukovském střeleckém okouzlení, o prožitcích v lese, na čekané a při lovu, vypráví o přátelích, s nimiž se během loveckých výprav setkal a o zážitcích s nimi sdílených, vypráví o zvěři, jež tu vystupuje v roli protagonistů. Rozhlíží se po krajině a vžívá se do její atmosféry, nechává na sebe působit roční i denní doby, vůni zralého obilí a šumění stromů ... Své prožitky, pocity a nálady skládá do sugestivních slovesných obrazů a obrázků, nad nimiž nelze nevzpomenout klasiků přírodních próz jako Jaromíra Tomečka nebo Oty Pavla.

NÁZEV SOUBORU: Povídání u krbu nejen pro myslivce.pdf

AUTOR: Jiří Hanák

ISBN: 9788087156599

VELIKOST SOUBORU: 5,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ing. Jiří Hanák je široké myslivecké veřejnosti znám jako mezinárodně uznávaný odborník v oblasti loveckých zbraní a střeliva a mysliveckého střelectví. Nyní se rozhodl před čtenáře předstoupit zcela jinak - jako autor prozaické knížky přírodních črt, kterou nazval Povídání u krbu nejen pro myslivce.

Všechny informace o produktu Kniha Povídání u krbu nejen pro myslivce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Povídání u krbu nejen pro myslivce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY