Príjem pre všetkých

Interdrought2020.com Príjem pre všetkých Image
Trávit čas knihou Príjem pre všetkých! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Príjem pre všetkých a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
„Dôstojnosť a sloboda človeka znamená aj právo povedať nie. Túto slobodu má iba ten, kto má zaistenú existenciu. Požiadavka na zavedenie nepodmieneného príjmu sa tak opiera o ústredný pilier našej ústavy, ktorý hovorí: Dôstojnosť človeka je nedotknuteľná. Príjem je občianskym právom.“ Götz W. WernerSúčasťou knihy je DVD: Základný príjem – kultúrny impulz.

NÁZEV SOUBORU: Príjem pre všetkých.pdf

AUTOR: Götz W. Werner

ISBN: 9788097098810

VELIKOST SOUBORU: 3,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Základný príjem. Dozrel čas na základný európsky príjem pre všetkých? Published by admin on 14/08/2013 14/08/2013. V máji 2013 bola v Klube Nového slova diskusia o myšlienke nepodmieneného základného európskeho príjmu pre všetkých. Debatovali sociológovia Zuzana Kusá a Daniel Gerbery.

Na základe textu dohody ide vo všetkých takýchto prípadoch o pravidelný príjem a teda o plné odvody. O nepravidelný príjem ide, ak: ide o dohodu, ktorá je uzavretá na obdobie kratšie ako 1 mesiac - napr. na obdobie 10.2 až 15.2.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY