Kronika kronik

Interdrought2020.com Kronika kronik Image
Trávit čas knihou Kronika kronik! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kronika kronik a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Střední Povltaví v dobových záznamech s řadou unikátních fotografií doplněných současnými leteckými pohledy. Reprezentativní publikace s unikátními dobovými fotografiemi z přelomu 19. a 20. století s přepisem kronik obcí Nedvězí, Blaženice, Loutí, Měřín, Rabyně a dalších míst nad Vltavou v místech dnes zatopených Svatojánských proudů Slapskou přehradou. Kroniky věrně obrazí život v této nejchudší, ale nejkrásnější pasáži středního Povltaví.

NÁZEV SOUBORU: Kronika kronik.pdf

AUTOR: Václav Šmerák

ISBN: 9788027008889

VELIKOST SOUBORU: 10,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kronika první republiky vychází v říjnu 2018. Od konce září si ji můžete na těchto stránkách objednat, nedočkavci mohou pro více informací napsat mail na [email protected] nebo zavolat na telefonní číslo 702 179 079.

Několik obrázků z výstavy kronik, fotografií a dalšího materiálu,která se uskutečnila v Zasedací síni obecního úřadu v Černé v Pošumaví . Pohlednice . z obce historická a současná ! Na spodním snímku je pohlednice dnes světoznámého krumlovského fotografa Josefa Seidela.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY