Na stavbě

Interdrought2020.com Na stavbě Image
Trávit čas knihou Na stavbě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na stavbě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naučná řada knih pro nejmenší v této malé knížce přichází s informacemi, jak se staví dům nebo jak se staví silnice. Co vše se může na stavbě stát, které stroje pomáhají, co dělá stavební dělník a jaké nářadí na stavbě řemeslníci potřebují. Zkrátka dítě zde najde odpovědi na spoustu otázek ve formě obrázků, ale i odborných názvů. Báječná kniha pro děti a pomocník pro mnohé rodiče, kteří musí neustále hledat odpovědi na zvědavé dětské proč.

NÁZEV SOUBORU: Na stavbě.pdf

AUTOR: Kerstin M. Schuld

ISBN: 9788000028965

VELIKOST SOUBORU: 9,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na sociálních sítích sdílel video, jak pracuje na stavbě. „Mám rodinu, dvě děti, musím z něčeho žít a platit účty," vysvětloval pro agenturu TASR hokejista, který v sezoně poznamenané zraněním odehrál 33 zápasů ve slovenské extralize za Detvu. Jenže sezona skončila kvůli epidemii koronaviru předčasně...

Pomocník Na Stavbě - Volná místa. Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: pomocník na stavbě (0 nabídek práce, přejít na nabídky ). Pro pracovní pozici pomocník na stavbě eviduje úřad práce 3 volná pracovní místa v 2 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 1 nabídka je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 7533 do 79Kč.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY