Na stavbě

Interdrought2020.com Na stavbě Image
Hledáte knihu Na stavbě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Kerstin M. Schuld? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Naučná řada knih pro nejmenší v této malé knížce přichází s informacemi, jak se staví dům nebo jak se staví silnice. Co vše se může na stavbě stát, které stroje pomáhají, co dělá stavební dělník a jaké nářadí na stavbě řemeslníci potřebují. Zkrátka dítě zde najde odpovědi na spoustu otázek ve formě obrázků, ale i odborných názvů. Báječná kniha pro děti a pomocník pro mnohé rodiče, kteří musí neustále hledat odpovědi na zvědavé dětské proč.

NÁZEV SOUBORU: Na stavbě.pdf

AUTOR: Kerstin M. Schuld

ISBN: 9788000028965

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Také populární Franta ze seriálu Most!, herec Zdeněk Godla (45), si místo natáčení musel najít jinou práci. Ordinaci v růžové zahradě vyměnil za práci na stavbě. Kvůli opatřením proti šíření koronaviru se totiž seriál nenatáčí, a Godla tak jako ostatní přišel o příjmy.

Pomocný Dělník Na Stavbě - Volná místa. Volná pracovní místa pro Pracovní pozice: POMOCNÝ DĚLNÍK NA STAVBĚ (16 nabídek práce, přejít na nabídky ). Pro pracovní pozici POMOCNÝ DĚLNÍK NA STAVBĚ eviduje úřad práce 11 volných pracovních míst v 3 nabídkách práce firem, 2 nabídky jsou z minulého týdne. 171 historická nabídka je přístupná po přihlášení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY