Inteligentní investor

Interdrought2020.com Inteligentní investor Image
Inteligentní investor je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Benjamin Graham. Přečtěte si s námi knihu Inteligentní investor na interdrought2020.com
V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století / Warren E. Buffett ji označil jako "zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána"/ se dozvíte od nejzasvěcenějšího "guru investování", jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnete závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit. Nadčasově platné přístupy Grahamovy filozofie jsou podány formou vhodnou pro laiky a jsou doplněny o komentář uznávaného finančního analytika časopisu "Money" Jasona Zweiga, který aplikuje Grahamovy moudré rady, analytické přístupy a výstražné příběhy na dnešní tržní podmínky. "Inteligentní investor" – Grahamova klasika – je nejdůležitější knihou, kterou kdy přečtete o tom, jak dosáhnout svých finančních cílů, překypuje moudrostí a je určena pro opravdové investory, nikoliv pro spekulanty! Bylo již prodáno více než milion výtisků.

NÁZEV SOUBORU: Inteligentní investor.pdf

AUTOR: Benjamin Graham

ISBN: 8024717920

VELIKOST SOUBORU: 3,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

They claim the Intelligent Investor Equity Income Portfolio achieved a 1 year return of 12.15%pa (again from their own website) but when you look at the listed fund it has listed at $2.53 and the current price is $2.46 so you do the math and there is no way they achieved that so called 12.15% return with only dividends.

[PDF] [EPUB] The Intelligent Investor Download. If you are still wondering how to get free PDF EPUB of book The Intelligent Investor by Benjamin Graham. Click on below buttons to start Download The Intelligent Investor by Benjamin Graham PDF EPUB without registration.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY