Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech

Interdrought2020.com Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech Image
Trávit čas knihou Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Předkládáme laické i odborné veřejnosti třetí vydání praktické příručky zahrnující vzory různých podání a rozhodnutí v trestních věcech. Vzory byly aktualizovány a doplněny i tam, kde došlo k legislativním, případně výkladovým změnám. Publikace může být užitečným pomocníkem pro orientaci v trestním řízení.

NÁZEV SOUBORU: Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech.pdf

AUTOR: Pavel Šámal

ISBN: 9788072018291

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny vzory rozhodnutí a podání v trestních věcech byly aktualizovány a jejich počet byl zvýšen, abychom vyhověli přáním uživatelů o zařazení dalších, v praxi často používaných vzorů. V první části se autoři zabývají pojmem rozhodnutí ve věcech trestních, charakterizují jednotlivé druhy rozhodnutí a jejich ...

V této rubrice Vzory nejčastějších podání vám zdarma přinášíme vzorové příklady různých písemností, se kterými se lidé obracejí na orgány činné v trestním řízení.Obsah rubriky se vytváří postupně, v rámci našich časových možností budeme stále přidávat další nové vzory podání.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY