Tajomný svet bylín

Interdrought2020.com Tajomný svet bylín Image
Hledáte knihu Tajomný svet bylín? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Zdenka Hudáková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vstúpenie do sveta byliniek je ako objavenie nádhernej záhrady plnej vábivých príchutí a aróm. Ľudia tisícky rokov zisťovali, že bylinky sú výnimočné rastliny, kým v rôznych oblastiach života ocenili ich vlastnosti. Dnes sa používajú pri varení i ako prirodzený prostriedok pri liečení menších ochorení. Pomáhame si nimi v zdravom a aktívnom stave udržať telo i myseľ. Tajomný svet bylín vás okúzli a zobudí vo vás túžbu vypestovať svoje vlastné bylinky. Ukáže vám, aké jednoduché je podľa vlastných miestnych podmienok a podnebia začať pestovať bylinky v záhrade, ako ju čo najvýhodnejšie naprojektovať a aké bylinky v nej umiestniť. Zaoberá sa všetkými fázami ich pestovania od výsadby po zber a sušenie, pričom v každej z nich poskytuje užitočné tipy a rady. Nájdete tu aj recepty a charakteristiky liečebných účinkov byliniek i zvláštnu časť venovanú tomu, ako vám môžu pomôcť. V závere knihy nájdete zoznam 70 byliniek s kompletnými botanickými údajmi a informáciami o možnostiach ich použitia. Podľa nich budete môcť už na prvý pohľad posúdiť, ako sa dajú jednotlivé bylinky použiť, aby vám bezpečne a účinne pomohli.

NÁZEV SOUBORU: Tajomný svet bylín.pdf

AUTOR: Zdenka Hudáková

ISBN: 8080850267

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jedinečná kniha o léčivých bylinkách přibližuje fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství. V tomto přehledně uspořádaném lexikonu objevíte léčivou sílu bylinek a jednoduché návody na to, jak je správně použít k léčbě nejběžnějších nemocí.

Knihy autora Jennie Harding. Vybírejte z 2 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY